آیا پیش خرید آپارتمان به صرفه است؟

در حالی که من شخصاً دیگر در املاک و مستغلات ایالات متحده سرمایه گذاری نمی کنم، می دانم که بسیاری از خارجی ها ایده خرید ملک برای اجاره در ایالات متحده را دوست دارند.آنها این ایده را دوست دارند فروش آپارتمان در کرج پول لازم که ایالات متحده یک بازار شفاف است. قیمت گذاری شفاف است، نمایندگان اجاره زیادی برای رسیدگی به اموال شما وجود دارد، و مجموعه کاملی از خدمات وجود دارد.

نحوه پرداخت پول در پیش خرید آپارتمان

اما بسیاری از افراد خارج از کشور که به دنبال سرمایه‌گذاری در ایالات متحده هستند، با بازارهای غربی آشنا نیستند و واقعاً نمی‌دانند که چه چیزی در آن دخیل است.به طور مشابه، هنگامی که مردم غرب برای سرمایه گذاری در بازارهای رو به رشد خارج از کشور برای کمک به ما مراجعه می کنند، اغلب انتظارات غیرواقع بینانه ای در مورد بازارهای خارجی دارند که ما در مورد آنها صحبت می کنیم.

مزایا و معایب پیش خرید آپارتمان

به همین دلیل است که ما در اینجا در وب سایت و کانال یوتیوب آموزش های زیادی در مورد نحوه سرمایه گذاری در خارج از کشور، مزایای داشتن املاک بین المللی و همچنین چالش های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در خارج از کشور انجام می دهیم. اما امروز، اگرچه من آینده سرمایه گذاری املاک و مستغلات را خارج از بازارهای بزرگ توسعه یافته مانند ایالات متحده می دانم، می خواهم جدول را برگردانم و با کسانی از شما که می خواهند در ایالات متحده سرمایه گذاری کنند صحبت می کنم.

اولین چیزی که در صورت سرمایه گذاری در ایالات متحده باید درک کنید این است که این  برای سرمایه گذاران املاک است.  این واقعاً یک چیز غربی نیست، یک چیز ایالات متحده است. اگر در بریتانیا یا ایرلند سرمایه گذاری کنید، مشکل چندانی نیست، اما در ایالات متحده، مردم دوست دارند از یکدیگر شکایت کنند.  قیمت برج آسمان مردم ایالات متحده اغلب به برخی از این بازارهای نوظهور که ما در مورد آنها صحبت می کنیم می آیند و میخی کوچکی را می بینند که از دیوار بیرون زده است و شروع به وحشت می کنند.

آیا پیش خرید آپارتمان به صرفه است؟

تفاوت پیش خرید آپارتمان

 مثل اینکه کسی می رود و اگر کسی از این میخ خراشیدارد، همه چیزهایی را که دارد می برد.اما در اکثر کشورها اینطور نیست.  با این حال، این روشی است که در ایالات متحده کار می کند. اگر به آن عادت ندارید، می خواهید از خطر دعوی قضایی آگاه باشید. اطمینان حاصل کنید که یک وکیل دریافت می کنید تا به درستی در ایالات متحده چیزها را برای شما ساختار دهد. 

شما می خواهید بیمه های زیادی داشته باشید و باید نکته بعدی را در نظر بگیرید و یک استراتژی حفاظت از دارایی بسازید. اکثر افرادی که در طول سال ها می شناسم از یک LLC برای نگهداری املاک خود استفاده می کنند. بسته به محل زندگی و وضعیت مالیات شخصی شما در کشور خود، این ساختار مالیاتی کارآمدتری برای بسیاری از افراد است.  

خط آخر

بسیاری از مردم در ایالات متحده ازکه ساختاری شفاف متفاوت از یک شرکت است برای نگهداری املاک خود استفاده می کنند. برخی افراد هر ملک شخصی را در خود قرار می دهند در حالی که برخی دیگر دو تا پنج ملک را در یک قرار می دهند. هر کاری که انجام می دهید، باید املاک را در یک در ایالتی که در آن سرمایه گذاری می کنید قرار دهید. اگر در ایالت‌های مختلف سرمایه‌گذاری می‌کنید، این می‌تواند شرایط را پیچیده کند. 

مزایا و معایب پیش خرید آپارتمان

اما مطمئن شدن از محافظت از دارایی های شما – مطمئن شدن از اینکه کسی نمی لغزد و روی پوست موز نمی افتد و از شما شکایت نمی کند و تمام املاکی را که در آن سرمایه گذاری کرده اید را نمی گیرد – قطعاً در املاک و مستغلات ایالات متحده یک نگرانی است. اکنون سومین چیزی که باید از آن آگاه باشید این است که اگر می خواهید در ایالات متحده سرمایه گذاری کنید، باید اظهارنامه مالیاتی ارسال کنید.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *